Kurumsal
Hakkımızda

Hakkımızda

25 Yıllık Deneyim

Ertaş un gıda inş. ve trz san tic ltd şti 1993 yılında Silivri de  kurulmuş, aynı yıl şu anki tesisini projelendirmiş ve inşaatına başlamıştır.

İki yıl içinde inşaatı ve makine montajı tamamlanan fabrikamız, 01.05.1995 tarihinde üretime geçmiştir. Tesisimiz, Silivri ye 12 km, İpsala sınır kapısına 160 km, Tekirdağ limanına 60 km, Ambarlı limanına 40 km mesafededir. Şirketimiz halihazırda 10 ülkeye ihracat yapmakta ve sürekli olarak distribütör sayısını arttırmaktadır. Ayrıca hem iç hem dış piyasadan, kalite ve maliyet kriterlerini birlikte değerlendirdiği, güvenli buğdaylar temin etmektedir.


VİZYONUMUZ; "Tüketicilerin sağlığına katkıda bulunan, kaliteli ve doğal ürünler sunarak faaliyet gösterdiği pazarı büyütmek ve bu pazarın tartışmasız lideri olmak. " Ertaş Un olarak, bu vizyonu, tüm paydaşlarımız ile beraber, gelişimi destekleyen Ertaş Un felsefesi ile yaklaşık 40 personelimiz, hammaddemizi tedarik ettiğimiz yaklaşık 500 çiftçimiz ve tedarikçiyi kapsayan deneyimli tedarikçi ağımız, her gün hizmet veren geniş araç filosu ve dağıtım ağımız ile el ele yürütmekteyiz. 

Ertaş Un felsefemiz çerçevesinde, ülkemizde un üretimini, dünya standartlarında en ileri kalite ile gıda güvenirliğine ulaştırmayı ve çiftçilerimize destek vermeyi öncelikli görmekteyiz. En sağlıklı ve en kaliteli unu tüketicilerimize ulaştırmak amacı ile personelimizi eğitiyor ve onlara gelişimleri için destek veriyoruz. 

Ertaş Un olarak, tüm ürünlerimizi dünyanın en ileri kalite ve gıda güvenliği standartlarında, ultra-hijyenik ve çevreye saygılı olarak üretim yapmak üzere tam donanımlı, fabrikamızda üretmekteyiz.

Tüketicilerimize en kaliteli ürünü sunabilmek için dünya çapında uygulanan kalite prensipleri ve kalite yönetimi sistemleri ile tamamen kapalı ortamda, ultra-hijyenik koşullarda, el değmeden üretim yapmaktayız.

Ertaş Un’u daha yakından tanımakiçin videomuzu izleyebilirsiniz.

izle

Fabrikamızı ve üretim tesisimizi görmek için tıklayınız.

incele

Tarladan mutfağınıza uzanan yolda üretim kalitemizin belgelerini görebilirsiniz.

incele